Ledelse og ansatte

Rektor, Naima Antonsen-Snåre
E-post: Naima.Snare@ude.oslo.kommune.no
TLF: 22 90 32 20
 

Assisterende rektor, Thomas Andre Aker
Thomas.Andre.Aker@ude.oslo.kommune.no
Tlf.: 22 90 32 20

 
Aktivitetsskoleleder, Pernilla Eggers
E-post: pernilla.eggers@ude.oslo.kommune.no
Tlf: 22 30 18 90
 
Sosiallærer, Randi Bakke
E-post: randi.bakke@ude.oslo.kommune.no
TLF: 22 90 32 20
 
Kontorleder, Aina Kalstrup
E-post: aina.kalstrup@ude.oslo.kommune.no
Tlf: 22 90 32 20
 
Vaktmester, Rune Korsmo 
E-post: runek1604@osloskolen.no
TLF: 22 90 32 20
 
Assistenter
Grete Christophersen
Stephanie Tangberg
Charlotte M. Kvitvik 
 
Lærlinger
Simay Suua (2. års lærling)
Zeynel Gergin (1. års lærling)
 
Kontaktlærere
Se lenker i egen meny for skolens lærere